Kaip prisijungti?

Pirmasis žingsnis – SURINKIME informaciją apie vykdomas, planuojamas sodinimo talkas į vieną vietą.

Organizuojate ar planuojate dalyvauti konkrečioje sodinimo talkoje? Parašykite mums apie tai į el.paštą: sodinam@planetalive.org – kada , kur numatoma talka, nurodykite kontaktinį asmenį (vardas, pavardė, e-paštas, tel.nr.), į kurį būtų galima kreiptis norint prisijungti prie Jūsų arba kartu suorganizuoti medelių sodinimą. Arba registruokitės.

Antrasis žingsnis – PASODINKIME

Mūsų svetainėje (sodinam.apkabinkimezeme.lt) esančiame žemelapyje bus nuolat keliama informacija apie vykdomus sodinimus. Jei norite padėti sodinant miškus, parkus, prisidėti prie jų priežiūros, bet dar nežinote kur, sekite mūsų svetainę ir būtinai dalykitės, jei patys organizuosite ar planuojate talką. Atradę žemėlapyje jums tinkamą talkos vietą, skambinkite ar rašykite nurodytam kontaktiniam asmeniui dėl prisijungimo prie organizuojamos talkos ir kartu derinkitės dėl konkrečių veiksmų. Tesužaliuos dovana Žemei.

Trečiasis žingsnis – PASIDALYKIME

Atsiųskite mums į elektroninį paštą sodinam@planetalive.org užfiksuotas akimirkas – nuotraukas (iki 5 vnt.) ar video; pasidalijimus, gal net interviu apie tai, ką darot.

Būtinai parašykite, kiek žmonių dalyvavo projekte, kiek medžių arba koks plotas buvo apsodintas, kokių rūšių medžiais ir pan.

Mums rūpi, kur ir kaip mes gyvename, kaip gyvens mūsų vaikai. Pasirūpinkime mūsų Žemės žaliuoju stogu, susivienydami geriems darbams.

P.S. Beje, pirmieji mūsų bičiuliai, kuriems labai reikia Jūsų rankų, jau skelbiami mūsų žemėlapyje